Стара кухня? Дайте її нове життя

Будь-які кухонні меблі, які були виготовлені ​​конвеєрним способом, з часом втрачають свою привабливість. Найчастіше свою презентабельність втрачає не сам корпус, а фронтальні панелі кухонної стінки, тобто її дверцята. Тому для того, щоб ваша кухонна стінка виглядала оновленою, досить буде замінити дверцята.

Нова кухня — задоволення не з дешевих. Тому частковий ремонт кухні може стати оптимальним бюджетним варіантом. Кухонна стінка зі старим фасадом і новими передніми плитами не тільки освіжить інтер’єр кухні, але і зможе прослужити вам ще кілька років.

Заміна стільниці
Заміна кухонної стільниці Робоча поверхня на кухні привертає собою увагу, потрапляючи постійно в полі зору. Тому для поновлення кухні іноді досить буде замінити стільницю. Такі стільниці доступні і постійно є в продажу: і на будівельному ринку, і в спеціалізованих магазинах. Вони розрізняються за зовнішнім виглядом, колірних відтінків, якості.
Установку кухонної арматури виробляють до монтажу панелей на корпус кухонної стінки. Спершу відзначається місце мийки: на стільницю приклеюється скотч по майбутнім контурам мийки — клейка стрічка захистить панель від подряпин під час її розпилювання. Лінія, по якій пройде пропив, відзначається на відстані 10 мм від краю — це буде опора для мийки. По кутах майбутнього пропила робляться десятиміліметрового свердлом отвори, щоб легше було змінити напрямок розпилювання. Краї спилов стільниці обробляються тонким шаром силікону для захисту деревини від вологи.
Наступний етап — обробка отвору під мийку. На мийку кріпитися скотч і кернером намічається точка кріплення мийки. Отвір, точка кріплення мийки, свердлиться в кілька етапів — свердлами 3, 6, 12 мм.
Далі проводиться позначка отвори для змішувача. Діаметр отвору 35 мм. Прорізають його спеціальними інструментами — коронкою по металу, кільцевої пилкою і ін. Краї мийки замість силікону покривають герметизуючої гумою.
Далі стільниця встановлюється на корпус стінки і закріплюється скобами. Після закінчення всіх робіт з установкою мийки, акуратно різаком видаляється частина ущільнювальної стрічки, яка виступає.

    Господарські полички між шафками
Кухонні меблі, що складається з декількох модулів, не завжди заповнює собою весь простір на кухні. Для того щоб створити безперервну площину, в нішах між шафками можна розмістити настінні полички. У виготовленні такі полички дуже прості. Вам знадобиться розпиляна на кілька частин кріпильна плита і накладки для країв. Отвори, призначені для кріплення полички, робляться на одній відстані. Полички кріпляться за допомогою шурупів. Місця під потайні головки шурупів краще раззенковать, так шурупи до комплекту не будуть помітні.

    Монтаж кухонної витяжки
Монтаж кухонної витяжки Сьогодні установку витяжної труби може здійснити і непрофесіонал. Все, що для цього потрібно — це зробити два отвори під дюбелі в стіні. Для того щоб точно горизонтально відзначити точки для свердління, в упаковці до витяжки є шаблон для свердління. Між шафками відзначається центр, далі за допомогою рівня проводиться вертикальна лінія, на яку скотчем кріпиться шаблон. За шаблоном відзначаються точки свердління. Далі робляться отвори, і проводиться монтаж деталей витяжки.

    скляні елементи
Для додання більш респектабельного вигляду кухні можна використовувати в її оформленні матові скла. Наприклад, ними можна облицювати ніші між шафками. Для цього спочатку приміряються скло безпосередньо на його майбутнє місце; робимо намітки для свердління отворів під кріплення скла, причому не забуваємо про запобіжну пластмасовому профілі. Далі скло і запобіжний профіль з’єднуються, кріпляться до стіни і притискаються зверху алюмінієвим профілем.

————

Магазин Комод — это новая кухня в ваш дом. Заказівайте. Доставка по городу Бровары и району.

Ваш первый комментарий

Оставьте отзыв

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*