Купити диван в Броварах

Угловой диван "Скил В"

Серед розмаїття моделей м’яких меблів дешеві дивани з повним правом претендують на свою частку покупців. Чому? Тому що саме цей вид диванів є пріоритетним в певний період життя людини, а також вельми зручний для експлуатації в певних приміщеннях.

Угловой диван РедфордДе найчастіше застосовуються дешеві дивани?

Наприклад, в дитячих кімнатах. Коли дитина починає підростати і висловлює наполегливе бажання обзавестися диваном, щоб кімната була «як у дорослих», в дитячій найчастіше поселяється дешевий диванчик. Йому уготована доля стати платформою для ігор, поле для стрибків, боротьби подушок і всілякий акробатичні трюки. Швидше за все, його дизайн в процесі експлуатації істотно зміниться, тому, поки дитина не стала старше і відповідальніше, купувати диван дорожче не має сенсу. Його спіткає та ж доля, про що батьки маленьких дітей прекрасно інформовані.

Дешеві дивани також бажані гості в передпокоях і на дачах. У цих місцях вони використовуються не так інтенсивно, тому мають шанс довгий час проявляти свої кращі сторони, а саме непогану якість за низькою ціною.
Ще частина клієнтів купують дивани дешево для квартир, які здаються в оренду або ж їх вибирають ті, хто не хоче зв’язуватися з диванами б / у.

Вартість дешевих диванів в нашому магазині не перевищує 2500 грн. Незважаючи на скромних цінах, всі моделі виготовляється з якісних матеріалів, комфортна спальне місце, ортопедичний матрац і з урахуванням потреб наших покупців. Ми дбаємо про те, щоб навіть дешеві меблі була гідною!

Подивіться асортимент представлених у нас моделей. Ми впевнені, що серед них ви обов’язково знайдете диван, який вам сподобається і підійде. А навіть якщо не знайдете, то можете ознайомитися з асортиментом в нашому каталозі в розділі «Недорогі Дивани» або «Елітні дивани».

 

Як вибрати і купити диван

Для початку визначається, навіщо нам, власне кажучи, цей диван потрібні?
Питання тривіальний, але відповіді на нього можуть бути дуже різні. Хтось хоче на ньому сидіти, комусь доведеться спати. Для іншого — важливо, що скаже Марія Олексіївна, ну і звичайно, сусідка з третього під’їзду повинні «позеленіти від заздрості».

У кращих будинках Парижа прийнято сидіти на стільці, лежати на кушетці, а спати на ліжку. У нас все це робиться на дивані. Значить треба з особливою пристрастю вибирати надійність, зручність і стиль.
Диван повинен органічно вписатися в загальний стиль вашої кімнати. У класичному інтер’єрі із стінками, сервантами, комодами і книжковими шафами добре виглядають дивани і крісла пишних, округлих форм з дерев’яними підлокітниками або декоративними накладками. У сучасному інтер’єрі доречні предмети легкого, витонченого дизайну без зайвих прикрас.

Ще перед походом в магазин треба визначитися з просторовими можливостями кімнати, в якій буде стояти диван. Важливо вирішити, як будуть розташовані на дивані спальні місця — паралельно або перпендикулярно стіні. Наприклад, на диван з механізмом «єврокнижка» і «клік-клаки» доведеться спати уздовж стіни, на моделі типу «акордеон», розкладачка або викочування — перпендикулярна їй. Якщо потрібно дуже проста в обігу м’які меблі з рівною поверхнею, знову ж таки варто зупинитися на «єврокнижка» або «клік-клак».

Важливий для багатьох момент: наскільки буде захищена від забруднення стіна, якої так чи інакше доведеться торкатися під час сну. У деяких моделях «еврокніжек» в цілях обережності передбачені спеціальні бортики. Для цього існує і узголів’я, які не тільки страхує від забруднення, а й дає опору подушки.

Природно постає питання: що купувати — наш чи імпортний? Якщо ми вибираємо диван-трансформер, який збиратимуть і розкладати кожен день, краще підтримати вітчизняного виробника.

Ваш первый комментарий

Оставьте отзыв

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*