Краса і практичність в дизайні кухні

Кожна господиня мріє про красиве і зручною кухні. Така, яка буде ідеальне місце і для недільного сніданку всієї родини, і для приготування званої вечері дорогі гостей. У першому випадку, дизайн кухні повинен радувати око, у другому — бути максимально функціональним.

Краса і практичність проявляється в колірному рішенні і розташування функціональних зон. Колір створює настрій, а рівень раціонального користування холодильника, раковина і плита — зручність.

Ці три складових: холодильник, раковина і плита — недарма розташовані саме в такому порядку. У дизайні кухні на замовлення вкрай важливо враховувати правило послідовності: спочатку бере продукти, потім готує їх, потім починає процес приготування. Тобто шлях холодильник-раковина-плита повинна бути максимально послідовна і логічна, щоб приготування не перетворювалася в хаотичній і даремне блукання по кухні. Дотримання цього нехитрого правила в дизайні кухні допоможе вам заощадити не тільки сили, а й час.

При виборі колірного рішення потрібно пам’ятати про те, що кольори дуже сильно впливають на наше сприйняття. Наприклад, за допомогою правильно обраних відтінків маленьку кухню можна зробити світліше і просторіше, а більшу — тепліше і затишніше.

Створити ілюзію збільшення простору допоможуть світлі кольори: білий, бежевий, жовтий, салатовий, блакитний. Зменшити занадто «громіздку» кухню під замовлення можна за допомогою чорного, коричневого, синього, фіолетового, червоного або оранжевого. Також більш темний кольору підійде для кухонь вікна, яких виходить на південній сторону. Приглушені відтінки будуть створювати відчуття прохолоди. А ось «північний» кухні показані тільки світлі тони — вони наповнять кімната затишок і тепла.

Ваш первый комментарий

Оставьте отзыв

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*