Ідеальна спальня. Яка вона?

Чим є для вас ваша спальна кімната? Для кого-то спальня стала самим тихим і зручним місцем в квартирі, де можна розслабитися, відпочити. А для кого-то вона стала таким собі оптимізованим простором робочого кабінету, де в тиші і спокої можна попрацювати над важливими проектами і прийняти рішення. На жаль, реалії нашого життя такі, що дозволити собі окрему спальну кімнату може далеко не кожен, тому що, по суті, для сім’ї складається з трьох чоловік бажана як мінімум трикімнатна квартира, щоб одна кімната була відведена під вітальню, інша під дитячу і, нарешті, третя під спальню.

Але якщо ви все-таки є щасливим володарем власної спальної кімнати, то, погодьтеся, було б досить нерозумно не скористатися такою можливістю і не створити в ній справжній оплот відпочинку.

Класична спальняПрежде за все, ніколи не намагайся зробити з вашої спальної кімнати якоїсь подібності складу, де зберігалися б і дитяча вже непотрібна ліжечко, і така потрібний в господарстві побутових приладах, і робочий стіл з комп’ютером і стоси «потрібний» паперу. Ваша спальня повинна відповідати своїй назві. У ній ніщо не повинні вам нагадувати про вашу роботу і проблеми, вона повинна бути справжнє місце для відпочинку, любов і сімейне щастя.

Звичайно ж, найголовнішим елементом в спальні є ліжко. Сьогодні на ринку часто представлені ліжка стандартних розмірів: зазвичай це 160-180 см шириною і 200-210 см в довжину. Якщо ж ви хочете, щоб ваше ліжко була особливою, то краще придбати її на замовлення, виходячи в виборі з ваших смаків і стильових переваг. Ліжко повинна повноцінно виконувати своє пряме призначення — вона повинна давати вам можливість Затишна спальняспокойно і повноцінно виспатися і набратися нових сил. Під час сну ніщо не повинно вам заважати. У цьому вам допоможе спеціальний ортопедичний матрац, який укладається на спеціальний каркас і ламелі. Ліжка з такими матрацами подарують вам спокійний повноцінний сон і відпочинок.

Крім ліжка в спальні доцільно і вже навіть якось прийнято встановлювати шафа, в якому буде зберігатися одяг і білизна. Для інтер’єру сучасної спальні найбільше підійдуть шафи-купе, які можна виготовити на замовлення, виходячи з розмірів вашої кімнати і загальної стильової спрямованості. Крім того, що зберігання речей в шафі — це зручно, так ще і підтримується в кімнаті порядок.
Для жінок, любительки чепуритися, незамінний елемент стане столик з дзеркалом або навіть дзеркальне трюмо.

Ваш первый комментарий

Оставьте отзыв

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*